czwartek, 13 maja 2010

Bukiet Ślubny Maj

Jakiś czas temu w polskich wiązankach ślubnych pojawiły się Cantedeskie, które zjednały sobie wielu wielbicieli, choć równocześnie wywołały pewien niepewność zwłaszcza wśród wszystkich którzy w związku z pochodzeniem z tej samej rodziny co pogrzebowe kallie obwaiają się że Cantedeskie bardziej pasują może raczej na ostatnie pożegnanie niż na ślub.
Całe szczęście po dłuższym czasie Cantedeskie już na stałe zagościły wśród kwiatów najczęściej zamawianych przez Pana Młodego dla przyszłej żony. Ta popularność związana jest m.in. dzięki ogromnym możliwościom wykorzystania. Cantedeskie efektownie wyglądają same, bez żadnych dodatków, wówczas w wyjątkowy sposób dopełniają się z skromną suknią. Bardzo często floryści zwracają uwagę na ozdobieniu miejsca w którym bukiet jest trzymany. Bardzo zachwyciły mnie kamyki przyklejone do zakończeń łodyg kwiatów. Częstym dodatkiem do bukietów z Cantedeskie jest trawa niedźwiedzia, co dodaje bukietowi lekkości. Cantedeskie pięknie komponują się również w towarzystwie innych kwiatów, np. różami, eustomami czy frezjami. Bogata gama kolorów sprawi, że, zapewne nawet bardzo wymagająca przyszła żona znajdzie coś dla siebie.
Z swojego doświadczenia muszę powiedzieć, że są to kwiaty naprawdę trwałe, przez co jeszcze przez wiele dni po ślubie będą nam przypominać te wyjątkowe chwile.

0 komentarze: