poniedziałek, 25 października 2010

Bukiet ślubny Galeria

Panie młody, czy Pan wie, że bukiet dla panny młodej to rzecz wyjątkowa, jedyna i bardzo istotna. Praktycznie każda panna młoda przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, jaki bukiet zdobycie od własnego przyszłego męża. Ma więc znaczenie to, czy bukiet będziecie wybierać oboje, czy tylko Ty. Jeżeli jesteś bystrym facetem, możliwe, że będziesz wymagał od własnej partnerki, ażeby pomogła Ci w wyborze i nakierowała na odpowiednie tory myślowe. To normalna, bardzo normalna sprawa.

O ile partnerka powie Inni ludzie, jakie bukiety jej się podobają, spokojnie możesz powtórzyć jej słowa w kwiaciarni i być pewien, że dostaniesz bukiety na ślub z uwagą takie, jakich oczekiwała Twoja przyszła żona. Bądź więc czujny i słuchaj tego, co mówi narzeczona – czasami można na tym wyjść naprawdę na duuży plus.

Kwiaty do ślubu to dosyć bardzo ważna rzecz. W każdym momencie warto być przygotowanym i posiadać pewien zapas, jeden bukiet więcej nie zmieni za dużo cen, a czasem może dosłownie uratować życie Pana młodego, albo Panny młodej :) Nie zmuszaj się do przekonania o tym na indywidualnej skórze.

Zobacz także: Bukiet ślubny Galeria

0 komentarze: